הדברת יונים

הזמינו עוד היום הדברת יונים עם מדביר מומלץ במחיר משתלם!

האם אפשר להדביר יונים, למה כדאי לשלב הדברה עם הרחקה, איך מדבירים מזיקי יונים וכמה עולה להזמין מדביר יונים? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

לא כולם רואים ביונים כמזיקים, אך הן אכן נכנסות לקטגוריה הזו, מכיוון שהן עושות נזקים למבנים ומסכנות את בריאות הציבור עקב חשיפה לחיידקים שקיימים בלשלשת שלהן. מאחר שהיונים מביאות איתן גם מזיקים אחרים, כמו קרציוני יונים ופרעושים, ברור שצריך להזמין מדביר יונים כשהן מקננות על אדן החלון, במסתור הכביסה, על הגג או בכל מקום אחר שמסכן אתכם עקב הקרבה אליהן. אנחנו בחברת סטופ יונים נוכל לעזור לכם בהדברת היונים וחיטוי האזור שבו הן שהו, וכל זאת במחיר משתלם. הרימו אלינו טלפון עוד היום ותקבלו הצעת מחיר משתלמת שלא תרצו לפספס.

 

✔️ הזמינו הרחקת יונים כולל הדברת כיני יונים
✔️ מדביר יונים מומלץ ומנוסה – מחיר הכי זול!
✔️ פתרון מלא ליונים ולמזיקים שמגיעים איתן
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️ אחריות על כל עבודה

 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-3525-198

 

מדביר יונים בזמינות מיידית

האם מרחיקי יונים עושים הדברת יונים?

שלא כמו במקרה של מזיקים אחרים, לא קיים חומר הדברה ירוק שמותר לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה ושמיועד לקטילת יונים. אך למעשה, אין כל צורך לחסל את היונים ולהדביר אותן, אלא רק להרחיק אותן, כשזה יהווה פתרון יעיל לטווח ארוך – עד עשרות שנים.

אז למה בכל זאת צריך להזמין מרחיק שעושה גם הדברת יונים? מכיוון שאחרי שמסלקים את היונה, האזור שבו היא שהתה מלא בלשלשת שבה יכולים להימצא חיידקים רבים, ואם היא הקימה קן שגדלו בו גוזלים, סביר להניח שיש באזור גם קרציוני יונים. ההדברה תחסל את כל הגורמים האלה שמסכנים את בריאותכם, ואחרי שנסיים את עבודתנו תישארו עם אזור נקי ומחוטא לחלוטין.

 

מומלץ לשלב הרחקה עם הדברה נגד יונים

יתכן שהיונים עצמן לא מפריעות לכם, ומה שפוגם בשלוותכם זה רק צואת יונים והלכלוך שהן משאירות אחריהן. כמובן שניתן לנקות את אותו לכלוך ולהדביר את האזור, אך אם לא מסלקים את היונים באופן מוחלט זה לא יעזור, כי הלכלוך, החיידקים והמזיקים יחזרו. ההדברה צריכה להיעשות רק לאחר שהוקמה שיטת הרחקה כזו או אחר – בין אם אלו יהיו דוקרנים לאדן החלון ובין אם רשת למסתור הכביסה.

כך אתם למעשה חוסכים לעצמכם המון, ראשית כי עלות שירות ההדברה תשולב עם עלות ההרחקה ותהיה זולה יותר, וגם כי לא תצטרכו להדביר שוב את האזור בעתיד – היונים יפסיקו להגיע אליו. תמיד תוכלו לבחור שלא להדביר את השטח שבו שהו היונים, אך זכרו שהרחקה לבדה לא תשמור עליכם בטוחים מפני החיידקים והמזיקים הקיימים.

 

איך להדביר יונים ואת המזיקים שבאים איתן?

נגד כל מזיק נדרשת לרוב הדברה מסוג אחר, אך יש חומר הדברה שפוגע כמעט בכל סוגי המזיקים שמגיעים עם היונים, והוא נקרא "למבדה סטאר". מדובר בתרכיז רחיף מיקרוקפסולרי שמכיל lambda-cyhalothrin 9.9%, והוא מאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה. בהתאם לרמת הנגיעות אנחנו נשתמש בריכוז שונה של התכשיר, אך לרוב כשמדבירים יונים משתמשים בריכוז נמוך. ההדברה תיעשה אחרי שננקה את האזור באופן מוחלט משאריות של קנים, לשלשת ונוצות, ונעדיף לבצע אותה אחרי שהתקנו אמצעי הרחקה יעילים נגד היונים.

 

אצלנו משלמים על הדברת יונים מחיר זול במיוחד

אם תיעשה אך ורק הדברה ללא סילוק והרחקה של היונים, מחירה יחל ב-200 ₪ ויעלה בהתאם לרמת הנגישות הקיימת לשטח המודבר. בשילוב עם הרחקת יונים שירותי ההדברה יצאו לכם זולים יותר וישתלבו בעלות ההרחקה, כך שתוכלו לצפות לשלם החל מ-500 ₪ על שני הטיפולים. תוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר בטלפון ללא התחייבות לפי המקרה והצרכים הספציפיים שלכם.

המאמר נכתב על ידי

אבי אביב - מומחה להרחקת יונים

אבי אביב הוא בעלים משותף של חברת סטופ יונים. כבר מעל עשור שחברתנו מספקת פתרונות להרחקת יונים ברמה הגבוה ביותר תוך מתן שירות מקצועי ואדיב לכל לקוח, אחריות בכתב על כל עבודה.

מומחה להרחקת יונים בעל תעודה לביצוע עבודות סנפלינג ומדביר מוסמך מספר רישיון: 1664