לוכד יונים

לוכד יונים – 100% הצלחה בלי לפגוע ביונה

יונה היא אחד מבעלי החיים הבעייתיים ביותר. אמנם אין לה כמובן שום כוונה להזיק לבני אדם, אבל בפועל היא מייצרת לכלוך רב, ובפרט לשלשת חומצית שעלולה להזיק לרהיטים, מעקות ועוד פריטים בבית. בנוסף היא מרעישה מאוד, והנזק החמור ביותר הוא העברת מחלות שונות, חלקן קשות, לבני האדם שהיא נמצאת בקרבתם. בהתאם מומלץ להזמין מיד כשמגלים יונה בבית או בעסק לוכד מנוסה. סטופ יונים מספקת את השירות בזמינות מרבית בכל רחבי הארץ ובמחירים אטרקטיביים.

 

✔️ לוכד יונים מומלץ ומיומן
✔️ לכידת יונים ללא פגיעה בציפורים

✔️ לכידה של יונה במסתור כביסה, מרפסת, גג רעפים ועוד
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-3525-198

לוכד יונים

איך לוכדים את היונים?

שיטת העבודה של לוכד יונים היא כזו שלא פוגעת בהן אבל כן מרחיקה אותן מהמקום שבו הן רוצות להקים קן (או אפילו כבר הקימו אחד). הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות הצבת מלכודות. ניתן להניח מלכודת מתאימה ללכידת יונים בכל מקום שבו הן נמצאות – במרפסת שמש או מרפסת שירות, על אדן חלון רחב, במסתור כביסה, ליד פתח מרזב, על הגג, בחלל שמתחת לגג רעפים, ליד פתחים של תעלות אוורור ועוד. דרך נוספת היא מתיחת רשת סביב אזור מסוים ואז אפשר לתפוס את היונה.

 

לכידת יונה בבית ללא פגיעה בציפור

לכידת יונה בבית

 

תפיסת יונה בידיים

לכידת יונה בידיים

 

מלכודות יונים מתי ולמה?

מלכודות יונים מאפשרות עמידה בשתי המטרות:

1. סילוק מהיר של המפגע שעלול לגרום לנזק של ממש.

2. הימנעות מפגיעה ביונה שכמובן לא רוצה להזיק לבני אדם ולכן אין סיבה לפגוע בה.

בהתאם המלכודות הן כלובים גדולים למדי, כך שהיונה לא תרגיש מצוקה קשה כשהיא כלואה. הכלוב בנוי מרשת ברזל, עם דלת חד כיוונית שננעלת לאחר כניסת היונה לתוך המלכודת. בשלב זה נחזור אליכם, ניקח את הכלוב – ונשחרר את היונה בשטח פתוח הרחק מהבית או העסק, כך שאתם לא תצטרכו לסבול מהנוכחות הבעייתית של היונה והיא תוכל לחיות את חייה במקום אחר.

לוכד אחראי מניח בתוך הכלוב גם מים בנוסף למזון שנועד לפתות את היונה להיכנס, כך שהיא לא תסבול מצמא בפרק הזמן שבין הלכידה לשחרור.

 

תפיסת יונה בידיים

 

לכידה של יונים ביד בגג רעפים

 

לכידה של יונה שכבר בנתה קן

בחלק מהמקרים נדרש השירות של לכידת יונים לאחר שהיונה כבר בנתה קן. פינוי קן יונים ללא ביצים הוא משימה פשוטה, שתתבצע בדומה ללכידה רגילה והיונה פשוט תבנה את הקן במקום אחר. אם כבר יש ביצים או אפילו גוזלים, לוכד מיומן יציע פתרון הומני, כשבחלק מהמקרים הגוזלים מועברים לעמותה שמטפלת בהם עד שהם גדלים והופכים לעצמאים.

 

סרטון לכידה ושחרור היונים

 

כמה עולה לכידת יונים?

השירות שמספק לוכד יונים מקצועי כולל גם חיטוי של האזור שבו שהתה היונה, כדי לוודא שהיא לא השאירה חותם בדמות לשלשת שעלולה להעביר מחלות או קרציוני יונים (כינים קטנות שניזונות מדם של גוזלים, אבל בהיעדר גוזלים הן עוברות לבני אדם ומוצצות להם את הדם).

בנוסף, על-מנת למנוע כניסת יונים חדשות אל אותו מקום – שמן הסתם נתפש ע"י בעלי הכנף כאטרקטיבי ומתאים לקינון – מומלצת התקנת אמצעי כזה או אחר להרחקת יונים. בפרט כדאי להשתמש ברשת נגד יונים או בדוקרנים.

עלות שירות משולב, כלומר לכידה של יונה והתקנת אמצעים להרחקת יונים נוספות, נקבעת בהתאם למיקום של היונה. במרפסת או בסמוך לפתחי מרזבים לכידת יונים והרחקתן תעלה בין 200 ל-400 ש"ח. מחיר השירות במסתור כביסה או בגג – 400-600 ש"ח.

 

לכידות יונים שביצענו בהצלחה

הניסיון הרב והבקיאות המקצועית של אנשי סטופ יונים הובילו ללכידות מוצלחות רבות. הנה כמה דוגמאות נבחרות, כדי שתוכלו להתרשם מהיכולות שלנו:

למה קראו לנו? איך לכדנו את היונה?
זוג יונים במסתור כביסה לכדנו את שתי הציפורים ושחררנו אותן, ולאחר מכן התקנו רשת נגד יונים על מנת למנוע את חזרת הבעיה
יונה מתחת לגג רעפים בבית פרטי יונה שנראתה תשושה. הצבנו כלוב ובו מים ומזון, וכך כשהיא הייתה בתוך המלכודת היונה הצליחה להתאושש. כששחררנו אותה בשטח פתוח הרחק מהבית היא התעופפה לה
לכידת יונה שחדרה לבית יונה שהשמיעה קולות רמים והלחיצה מאוד את הפעוטות בבית. הצבנו מספר מלכודות ברחבי הבית כדי להבטיח לכידה מהירה
לכידת יונה בגובה בחנות הוזמנו לחנות לממכר תבלינים ופירות יבשים שסבלה גם מלשלשת יונים וגם מנזק לסחורה. היונה הסתתרה בחלק גבוה של החנות. מתחנו רשת סביב אותו חלל וכך הצלחנו ללכוד את היונה.

 

שאלות ותשובות שכדאי לדעת לפני שמזמינים לוכד יונים

icon

בידיים באמצעות כפפות, או באמצעות מלכודת מיוחדת ליונים.

icon

אפשר להגיע תוך זמן קצר, במקרים דחופים מאוד אנחנו משתדלים להגיע תוך שעתיים מרגע הקריאה.

המאמר נכתב על ידי

אבי אביב - מומחה להרחקת יונים

אבי אביב הוא בעלים משותף של חברת סטופ יונים. כבר מעל עשור שחברתנו מספקת פתרונות להרחקת יונים ברמה הגבוה ביותר תוך מתן שירות מקצועי ואדיב לכל לקוח, אחריות בכתב על כל עבודה.

מומחה להרחקת יונים בעל תעודה לביצוע עבודות סנפלינג ומדביר מוסמך מספר רישיון: 1664