חילוץ יונים

חילוץ יונה שנתקעה – הגעה מידית לכל הארץ

שומעים רעשים מוזרים מהוונטה או נפנוף כנפיים לא מוסבר מכיוון מסתור הכביסה? זוהי כנראה יונה שנתקעה ושצריכה חילוץ. בואו ללמוד איך עושים את זה, כיצד למנוע אפשרות שזה יקרה שוב וכמה עולה להזמין איש מקצוע לצורך חילוץ יונה תקועה.

ציפורים, ובהן יונים, הן לא תמיד היצורים הכי חכמים שיש בטבע. אמנם בסביבה טבעית הן לא ימצאו את עצמן תקועות באזורים כאלה ואחרים, אך בסביבה העירונית, בה קיימים מבנים מכל הסוגים והצורות, הן עלולות להיתקע בשלל מקומות שאפילו לא חשבתם שהן יכולות להגיע אליהן. מדובר במצב מסוכן הן ליונה והן לכם, מכיוון שיונה שנתקעה עלולה למות במקום שבו מצאה את עצמה, ואז תצטרכו להתמודד עם פגר שיביא איתו ריח רע, חיידקים ואף מזיקים. למזלכם יש מי שיעזור לכם עם חילוץ יונה מכל מקום שבו היא נתקעה, כאן אצלנו בחברת סטופ יונים. ברשותנו ניסיון של למעלה מ-10 שנים בהרחקת יונים ופינוי יונים תקועות, ותוכלו להרים אלינו טלפון כבר עכשיו כדי שנגיע אליכם תוך פחות משעה לחילוץ היונה שנתקעה.

 

✔️ שירותי חילוץ ליונים תקועות
✔️ הוצאת יונה שנתקעה בבית ללא פגיעה בה

✔️ חילוץ יונה ממסתור כביסה, מרפסת, ונטה ועוד
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-3525-198

חילוץ יונים

איך לדעת שצריך להזמין אותנו לצורך חילוץ יונים?

אם מצאתם יונה שנראית כאילו היא תקועה, סביר להניח שזה אכן המצב. היא תנסה להשתחרר או שתקבל את גורלה, וצריך יהיה לעזור לה להיחלץ מהצרה שאליה נקלעה. לא תמיד היונים יתקעו במקומות צרים, ובמקרים מסוימים יונים חודרות לתוך בתים ולא מצליחות למצוא את דרכן החוצה. הן יישארו במקום מסוים בבית וצריך יהיה להזמין מחלץ מקצועי שיסייע עם הוצאת יונה מהבית.

במקרים מסוימים אתם לא תראו את היונה התקועה, אך תשמעו אותה מנפנפת בכנפיה ונאבקת, למשל אם יש אצלכם יונה תקועה בוונטה. במצבים שכאלה נדרש אף יותר שירות חילוץ יונים, מאחר שסביר להניח שלא תוכלו לעזור לה בעצמכם מבלי לפגוע בה. לעיתים קרובות יותר אנחנו מוצאים יונים תקועות במרפסת שירות, בדרך כלל בתוך פתח שקיים בין המרפסת לבית. בכל מצב שכזה תוכלו להזמין אותנו לחילוץ היונה התקועה. לעיתים היונה התקועה תמות מפציעה, רעב או צמא, ובמקרה שכזה צריך יהיה לפנות את הפגר שלה.

 

יונה תקועה בצינור במרפסת

יונה תקועה בצינור

 

איך למנוע אפשרות של יונה תקועה במסתור כביסה

הדרך היחידה לוודא שלא תיתקע יונה במסתור הכביסה שלכם היא להתקין אמצעי הרחקה שיימנעו ממנה לחדור לתוך מסתור הכביסה. השיטה המומלצת במקרה שכזה היא התקנת רשת, אולם שימו לב שישנן רשתות זולות שעלולות אף הן להוות סכנה ליונים בכך שייתקעו בהן. רשתות שעשויות מפלסטיק זול אינן באמת מתאימות להרחקת יונים, וצריך להשתמש ברשתות איכותיות שיש אך ורק ברשותם של מרחיקי יונים מומלצים.

על מנת לוודא שהבעיה לא תחזור על עצמה, צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לספק לכם את פתרון ההרחקה היעיל ביותר. גם אם תעדיפו מסיבה כזו או אחרת שלא להתקין רשת במסתור הכביסה, נוכל להתקין רשת מתכת קטנה על הפתח בקיר שבו עלולות להיתקע היונים, ובכך למנוע את הבעיה במחיר זול ומשתלם.

 

שירותי חילוץ ליונים תקועות – אנחנו מגיעים לכל מקום

במקרים שבהם היונים תקועות בתוך הבית ולא בתוך חלל צר, צריך יהיה לתפוס אותן או לפחות לגרום להן להתעופף החוצה. לשם כך צריך קודם כל למנוע כל אפשרות של סכנה ליונה, למשל לכבות מאווררי תקרה, להוציא את חיות המחמד מהחלל שבו עלולה להתעופף היונה וכדומה. אם יש מים או מזון שמשכו את היונה לאותו חלל, כדאי להוציא גם אותם מהאזור על מנת שלא תתפתה לגשת אליהם.

בכל מקרה אחר שבו היונה אינה יכולה למעשה לחלץ את עצמה, יהיה צריך לבצע הרחקת יונים מקצועית. אנחנו נעטה על עצמנו כפפות מגן, נעטוף את היונה בבד שימנע ממנה לנסות להיאבק בזמן השליפה, ונעשה זאת בצורה רגועה שלא תסכן אותה בפציעות שעלולות לפגוע ביכולתה לעוף. כמובן שזה יהיה אפשרי רק במקומות שאליהם יש לנו גישה, ולא נוכל למשל לפנות יונים שנתקעו בעמודי חשמל – זו אחריותה של העירייה. המחיר שאנו גובים על השירות הוא החל מ-200 ₪.

המאמר נכתב על ידי

אבי אביב - מומחה להרחקת יונים

אבי אביב הוא בעלים משותף של חברת סטופ יונים. כבר מעל עשור שחברתנו מספקת פתרונות להרחקת יונים ברמה הגבוה ביותר תוך מתן שירות מקצועי ואדיב לכל לקוח, אחריות בכתב על כל עבודה.

מומחה להרחקת יונים בעל תעודה לביצוע עבודות סנפלינג ומדביר מוסמך מספר רישיון: 1664