פינוי קן יונים

פינוי קן יונים עם או בלי ביצים וגוזלים – תוך שעה אנחנו אצלכם

מה עושים כשמוצאים קן של יונה, האם מותר לפנות את הקן כשיש בו ביצים או גוזלים, איך מפנים את הקן, כמה עולה פינוי קן יונים ואיך אפשר לוודא שלא יוקם קן חדש בעתיד? כל התשובות נמצאות כאן.

קן יונים הוא סימן להרבה צרות. תצפו לראות סביבו הרבה לכלוך ולשלשת של יונים, הוא מושך אליו לא מעט סוגים שונים של מזיקים ואף מהווה סכנת שריפה בגלל הזרדים היבשים שמהם הוא עשוי. אך אתם לא חייבים לסבול מכל אלה, כי אפשר פשוט להזמין את חברת סטופ יונים שתסייע לכם עם פינוי קן יונים בלי שתצטרכו לחכות. הרימו אלינו טלפון, קבלו הצעת מחיר ונוכל להיות אצלכם תוך שעה אחת בלבד כדי לפנות את הקן שצץ בסביבתכם.

 

✔️ איך לפנות קן יונים עם או בלי גוזלים?
✔️ פנו אלינו! הזזת קן יונים מחלון, גג, ונטה ועוד

✔️ פינוי יונים + חיטוי + ניקוי צואת יונים
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-3525-198

פינוי קן יונים

מה עושים עם קן יונים?

מצאתם קן יונים? הדבר הראשון שעליכם לעשות זה לוודא האם יש בו פעילות. אם יש בקן ביצים או גוזלים, שקלו האם תעדיפו לחכות עד שיתעופפו מהקן לפני שתפנו אותו. שימו לב שקן שיש בו ביצים אולם לא נראה כי מגיעות אליו יונים לא מסמל על כך שהקן נטוש. יתכן שההורים יצאו למצוא מזון או שהם פשוט אפשרו לביצים להתקרר מעט.

אז מה לעשות עם קן יונים? מומלץ להזיז אותו אחרי שעונת הקינון מסתיימת, כשהיא יכולה להתרחש בכל עונה בשנה, אולם היא נמצאת בשיאה באביב ובסתיו. כדי להזיז את הקן עליכם להזמין מרחיק יונים מומלץ שיסייע לכם לעשות זאת בזהירות, וכן יוכל לפנות את היונים המקננות, ינקה את אזור הקן ויחטא וידביר אותו. נציין כי ניתן להזיז את הקן בכל עת, כך שאם אתם צריכים לפנות אותו בדחיפות, נוכל לעזור לכם בכך.

 

סרטון פינוי קן יונים עם גוזלים מגג רעפים 

פינוי קן יונים עם גוזלים – האם זה מותר?

אם הקן מהווה מטרד – בין אם בגלל רעש, לכלוך או מזיקים – אין שום דבר שיכול למנוע מכם להזמין מרחיק יונים מקצועי שיפנה אותו. אנחנו ממליצים לפנות את קן היונים בכל שלב שבו מצאתם אותו, ולא משנה אם הוא רק בתהליכי בנייה, עם ביצים, עם גוזלים או אפילו עם יונה שיושבת עליו באופן קבוע.

אם הזזת קן יונים עם גוזלים נראית לכם כמו מעשה לא הומאני, נרגיע אתכם ונספר לכם שאת הגוזלים אנחנו מפנים לחוות גידול. הגוזלים יזכו לגדול ולהתפתח כראוי, וישוחררו כשיהיו מוכנים ועצמאיים. בסופו של דבר הבחירה היא שלכם, אך דעו לכם שגם אם תרצו לפנות קן שיש בו גוזלים, אין בכך שום דבר פסול.

 

סרטון הרחקת קן יונים עם ביצים מתקרת גבס 

 

פינוי יונים למקום בטוח – איך מזיזים קן של יונה?

אחרי שהגוזלים עוזבים את הקן הם עדיין יכולים לחזור אליו מספר פעמים, לכן יתכן שתרצו שלא להזיז את הקן שבוע נוסף לאחר שהוא התרוקן. כשנגיע לבצע את העבודה נעטה על עצמנו כפפות וציוד מגן שימנע מאיתנו מגע עם קרציוני יונים, חיידקים או טפילים שמצויים בסביבת הקן. כמעט שלא ניתן יהיה לראות חרקים קטנטנים בין כל הבלגן שבקן, אך תהיו בטוחים שהם שם.

את הקן וכל הלכלוך שבסביבתו אנחנו מפנים לשקיות אשפה ומשאירים את השטח נקי לחלוטין לא רק מהלכלוך שהביאה איתה היונה, אלא מכל לכלוך שקיים – אתם למעשה מקבלים על הדרך שירות ניקוי צואת יונים כולל. לאחר מכן אנחנו שוטפים את האזור, מחטאים אותו מדבירים אותו.

 

 

פינוי של קן עם ביצים ממסתור כביסה

 

כמה עולה סילוק קן יונים?

בדרך כלל מה שמשפיע על המחיר זה נוחות הגישה לקן ורמת הבלגן שצריך לפנות, כמו גם האפשרות שיהיו בקן גוזלים, מאחר שצריך יהיה להעביר אותם לחוות גידול. כדי שתוכלו להבין מה הצעת המחיר שתקבלו מאיתנו, הכנו לכם טבלת מחירון עם מספר דוגמאות.

איפה יש קן יונים כמה עולה פינוי יונים
כמה עולה לפנות קן יונים בחלון?

מאחר שהגישה נוחה ואין צורך בניקוי שטח גדול, העלות תהיה זולה במיוחד.

300 – 250 ₪
מה מחיר של הרחקת יונים ממרפסת שמש כולל פינוי קן של יונים במרפסת?

לעיתים אנו נדרשים לפנות קן מעל גגון, מה שעשוי להעלות את המחיר.

500 – 250 ₪
מה עלות פינוי קן יונים מהגג?

אם הגישה לגג בעייתית ונדרשת עבודה בגובה עם סולם, נגבה על כך תוספת תשלום.

600 – 250 ₪
כמה עולה פינוי קני יונים במסתור כביסה?

הפינוי כולל ניקוי, חיטוי והדברה – כולל ליחידת מזגן חיצונית במידה והקן היה בתוכה.

500 – 250 ₪
מה עלות פינוי קן של יונים בוונטה?

לאחר פינוי הקן חובה להדביר את פתח האוורור כדי שלא יחדרו מזיקים לבית.

400 – 250 ₪
מה מחיר פינוי קן יונה במרתף?

פינוי הקן כולל לכידת יונה שמתעופפת במרתף.

500 – 250 ₪
כמה עולה לפנות קן יונה בחנות?

היונים מקננות לרוב על שלטי חנויות – אנו מפנים את הקן ולאחר מכן מנקים את השלט.

500 – 250 ₪

 

פינוי קן יונים לצמיתות – רק איתנו!

הדרך הטובה ביותר לוודא שלא יהיו עוד קני ציפורים היא מניעה. מה שעליכם לעשות זה לוודא שלא יהיו פחים פתוחים בסביבת ביתכם או העסק שלכם, שם היונים מחפשות מזון. אנחנו נוכל לעזור לכם על ידי כך שנתקין אמצעים להרחקת יונים, כמו דוקרנים על אדני חלונות או רשת במסתור הכביסה.

חשוב לציין שאמצעי הרחקה ויזואליים, כמו למשל פריטים מנצנצים או מחזירי אור, לא יעזרו לכם להרחיק את היונים לאורך זמן. מספיק שיונה אחת תרגיש בנוח באזור שבו הצבתם את האלמנטים האלה כדי להבטיח לה אזור שלא יתקרבו אליו יונים אחרות. כמובן שיגיעו עוד, עד שיוקם באזור קן, ואז תצטרכו להתמודד שוב עם אותה הבעיה שלשמה קראתם לנו מלכתחילה. הדרך היחידה להרחיק את היונים לצמיתות היא על ידי התקנת אמצעי הרחקה מקצועיים שעמידים לאורך שנים.

המאמר נכתב על ידי

אבי אביב - מומחה להרחקת יונים

אבי אביב הוא בעלים משותף של חברת סטופ יונים. כבר מעל עשור שחברתנו מספקת פתרונות להרחקת יונים ברמה הגבוה ביותר תוך מתן שירות מקצועי ואדיב לכל לקוח, אחריות בכתב על כל עבודה.

מומחה להרחקת יונים בעל תעודה לביצוע עבודות סנפלינג ומדביר מוסמך מספר רישיון: 1664