אודות

אודות חברת סטופ יונים

חברת סטופ יונים מספקת פתרונות לטווח ארוך לבעיית היונים ללקוחותיה בכל חלקי הארץ כבר למעלה מ-10 שנים. בין אם היונים מקננות במרפסת, במסתור הכביסה, בחלון, על הגג, על שלטים או בכל מקום אחר – אנחנו תמיד מטפלים בבעיה באופן פרטני ובוחרים באסטרטגיית ההרחקה היעילה והאסתטית ביותר לפי רצונות ודרישות הלקוח. כל זאת במחירים שוברי שוק הכוללים טיפול מסור ואחריות של עד 10 שנים.

√ תוצאות מובטחות – פתרונות ההרחקה שלנו הם מהמתקדמים ביותר בתחום, ואנו משתמשים אך ורק בחומרים ובמוצרים איכותיים בעלי יעילות מוכחת, תו תקן אירופאי ואישור של מכון התקנים הישראלי.

√ הרחקה + הדברה וניקיון – השירותים שלנו לא מסתכמים רק בהרחקה, אלא אנו מבצעים גם הדברה וחיטוי לאזור שבו שהו היונים ומנקים את כולו, והכל כלול במחיר!

√ שירות בפריסה ארצית רחבה – אנחנו פזורים בכל חלקי הארץ, מצפון ועד דרום, ותוכלו להזמין אותנו כדי שנבצע הרחקת יונים בכל אזור בארץ, ללא שום מגבלה.

√ זמינות 24 שעות ביממה – המוקד שלנו זמין לשיחתכם בכל שעה ביום או בלילה, ואנחנו בעצמנו זמינים להגעה מידית בכל זמן ביום – מגיעים אליכם תוך פחות משעה.

√ מחירים זולים – אנו מעניקים לכם הצעת מחיר כבר במעמד השיחה הטלפונית וזאת ללא התחייבות מצדכם. בצעו סקר שוק ותיווכחו שהמחירים שלנו הם אכן הזולים ביותר בארץ.