הרחקת סנוניות

הרחקת סנוניות – עופי ציפור

יש לכם גינה מטופחת או אדן חלון מרשים במיוחד, אבל נראה שיש לכם אורחת קבועה שגם נהנית לבלות שם. הסנונית היא ציפור שיר שלא נוהגת רק לזמר בקולי קולות, אלא להשאיר בקרבת בנייני מגורים את דור ההמשך שלה, לצד לשלשת ולכלוך רב.

איך מרחיקים סנונית בצורה יעילה ולמה לא כדאי לפנות לבד את הקן שלה? מייד תגלו.

 

✔️ הרחקת סנוניות באמצעות רשתות 
✔️ הרחקה מפרגולה, חצר, מרפסת, מסתור כביסה…

✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

 

להזמנת המרחיק חייגו לטלפון:
053-3525-198

הרחקת סנוניות

 

איך להרחיק סנונית? 3 שיטות שכדאי לנסות

איך להרחיק סנונית איפה זה מתאים
התקנת רשתות ניתן להתקין את הרשת במקומות כמו מרפסת שמש, מסתור כביסה, פתחים והיא מונעת לחלוטין את הכניסה של הסנונית לאזור.
שימוש בדוקרנים שיטה זו מתאימה יותר במקרים בהן הסנונית נוחתת על אדן החלון, על הגג, בפתח המרפסת, ומונעת ממנה לנחות במקום.
מכשירים אלקטרוניים ניתן להשתמש במכשירים קוליים המשדרים קולות שמרחיקים ציפורים, שיטה זו יכולה לעבוד גם במקומות פתוחים כמו בגג, בגינה, ובמרפסת שמש.

 

הדור הבא – מה עושים עם קן של סנונית?

סנוניות מרגישות מספיק טוב בקרבתנו, עד כדי כך שהן בונות את הקן שלהן ממש מתחת לחלון, הפרגולה או בגינה שלנו.

מה עושים עם קן של סנוניות? קודם כל לא תוכלו לפנות אותה בעצמכם. על פי החוק להגנת חיית הבר, אין לסכן את ההתפתחות הטבעית של הציפור וצאצאיה. מה כן תוכלו לעשות? להזמין מרחיק מוסמך כמו סטופ יונים, שיפנה את הקן בבטחה למקום אחר.

 

קן סנוניות ענק במרפסת שמש

פינוי קן של סנונית במרפסת

 

פורשים כנפיים – איך מפנים קן של סנונית?

הזמינו מרחיק יונים המתמחה בהרחקת ציפורים מכל הסוגים, ביניהם הסנונית. ראשית המרחיק יבדוק אם יש ביצים בקן, גוזלים או אם האמא נמצאת בסביבה. חשוב להרחיק את הקן כשהאמא לא נמצאת, כדי להימנע מהסיכוי של תקיפה. יש לדאוג להניח את הקן במקום גבוה אחר, שאינו יאפשר פגיעה של טורפים בגוזלים שבקן, אך במרחק סביר מאזור המגורים.

 

למה לא לפנות לבד את הקן?

פינוי קן של סנונית חייב להיעשות בצורה בטוחה ומקצועית, שתמנע כמה שיותר את הסיכוי לפגיעה בקן עצמו וגם בזה שמפנה אותה. זה אולי נשמע כמו משימה קלה, אך כל עוד אין לכם כנפיים ואת היכולת לעוף, לא כדאי לכם להסתכן ולנסות להגיע לקן שנמצא במקום גבוה ולא נגיש.

מעבר לזה פינוי הקן לא כולל רק העברת הקן למקום אחר, אלא יש לבצע חיטוי במקום למניעת התפתחות של זיהומים ומחלות, וכמובן לנקות היטב את כל שאריות הלשלשת שנשארו. אנחנו לא מבצעים פינוי קן סנונית

 

אנחנו לא מפנים קן של סנונית

חיה מוגנת ולכן אסור לפנות.

 

האם אפשר להרחיק סנונית לצמיתות?

הרחקת סנוניות יכולה לעיתים להיות משימה מאתגרת ומתישה, בעיקר אם לא עושים אותה נכון. לסנוניות יש את היכולת החלומית שלנו אין, והן יכולות לעוף ולהגיע כמעט לכל מקום.

האם אפשר להרחיק סנונית לצמיתות? הדרך היעילה והבטוחה ביותר תהיה להזמין מרחיק יונים מקצועי. כך תקבלו את הכלים והאפשרויות לחסימת דרכי הגישה של הסנוניות למקום. תוכלו להרחיק אותן בצורה יעילה לצמיתות באמצעות מכשירים מתאימים להרחקת סנוניות, מבלי לסבול מקולות השירה, הקינון והלכלוך.

המאמר נכתב על ידי

אבי אביב - מומחה להרחקת יונים

אבי אביב הוא בעלים משותף של חברת סטופ יונים. כבר מעל עשור שחברתנו מספקת פתרונות להרחקת יונים ברמה הגבוה ביותר תוך מתן שירות מקצועי ואדיב לכל לקוח, אחריות בכתב על כל עבודה.

מומחה להרחקת יונים בעל תעודה לביצוע עבודות סנפלינג ומדביר מוסמך מספר רישיון: 1664